Studio Play’n GO ogłosiło automat owocowy z 4 rzędami

Firma Play’n GO wprowadziła automat do gier Cash Vandal o niezwykłej strukturze i oryginalnych bonusach. Slot wideo z 4 rzędami i 10 liniami wypłat wykorzystuje motyw owocowy w ultranowoczesnym wykonaniu. Symbole na bębnach reprezentują kolorowe graffiti, a główny motyw sztuki miejskiej.

Pole gry znajduje się na rozsuwanych drzwiach wagonu kolejowego, za oknami którego przesuwają się sylwetki europejskich miast. Na bębnach pojawiają się żywe obrazy wiśni, jagód, malin, pomarańczy, arbuzów, a także zdjęcia z paczkami dolarów, sztabek złota i dużych diamentów. Graffiti ze słowem Wild zastępuje standardowe symbole w kombinacjach nagród i tworzy własne kombinacje nagród o współczynniku x50 za 4 znaki w linii.

Złota puszka farby pojawia się w czwartym rzędzie i aktywuje respin, podczas którego symbol nagrody pozostaje na boisku. Jeśli podczas ponownego obracania w innych rzędach pojawi się obraz z innym rozpylaczem farby, aktywowana jest funkcja City, a za 2 lub 3 takie symbole otrzymuje się odpowiednio 5 lub 10 darmowych spinów.

Bonusy i darmowe spiny w automacie Cash Vandal

Tryb bonusowy «Miasto» ma 3 opcje i po przejściu do darmowych obrotów gracz może wybierać między nimi:

  • Paryż — 1 i 2 rząd są zsynchronizowane i spada na nich megasymvol 2×2;
  • Londyn — w trzech rzędach pojawia się od 2 do 9 znaków zapytania, które po zatrzymaniu obrotów są przekształcane w wysoko płatne symbole;
  • Berlin — 2 lub 3 znaki są losowo zastępowane przez Wildy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

GunsBet
GunsBet

100% + 100 FS

Red PingWin
Red PingWin

100% + 100 FS

Golden star
Golden star

100% + 100 FS

Lucky Bird
Lucky Bird

Bonus 100%

Slotum
Slotum

100% + 100 FS

Najnowsze Komentarze